Ciekawostki

BEZPOŚREDNI WTRYSK BENZYNY

Coraz więcej samochodów wyposaża się w nowoczesne silniki z bezpośrednim wtrsykiem benzyny (FSI, TFSI, THP, DISI….). Firmy produkujące instalacje gazowe wprowadziły instalacje do takich silników (BRC – SEQUENT SDI, STAG – 400 DPI). Pracownicy SALACHNA AUTO przeszli dopowiednie szkolenia w firmach BRC oraz AC co pozwoliło rozpocząę montaże w samochodach z układem bezpośredniego wtrysku.

DUŻE MOCE W SILNIKACH V8

Do zasilania LPG w silnikach o dużych mocach stosujemy zazwyczaj DWA REDUKTORY GAZOWE + DWA ELEKTROZAWORY o przekroju 8mm i zasilamy je DWOMA osobnymi PRZEWODAMI ZASILAJˇCYMI o zwiększonym przekroju (przewody plastikowe). Ma to na celu utrzymanie prawidłowego ciśnienia gazu w układzie przy maksymalnych obciążeniach silnika

DBAMY O WASZ SAMOCHÓD

Samochód, który oddajecie do naszego warsztatu traktujemy z należytą dbałością.  Przyjmując Wasz pojad do montażu ZAWSZE używamy pokrowców na fotel, na kierownicę oraz na błotniki.

W naszym warsztacie mechanik nie złapie brudną ręką za kierownicę, nie siądzie w brudnym kombinezonie na Waszym fotelu i nie porysuje błotnika w Waszym samochodzie podczas montażu.

UKRYTY WLEW GAZU

Coraz częściej nasi klienci proszą o zamontowanie wlewu gazu w miejscu niewidocznym – najczęściej pod klapką wlewu benzyny. Jest to estetyczne i praktyczne rozwiązanie, nie szpeci zderzaka.

Dopłata za taki wlew to 150 zł.

WIELKIE ZBIORNIKI

Do pick-up i samochodów dostawczych można montawaę zbiorniki cylindryczne nawet ponad 200-litrowe, a toroidalne zewnętrzne ponad 100-litrowe!!

Back to top